STRONA STARTOWA

Powrót do pierwszej strony
NASZE OBECNE KOTY

Kotki i kocurki które obecnie posiadamy. Ich zdjecia i rodowody
AKTUALNE MIOTY

Prezentacja naszych dostępnych maluchów, opis oraz zdjęcia.
KONTAKT

e-mail: kotyperskie@gmail.com
tel. 512 107 541
ENGLISH VERSION

Change website language to English.

Lazar Od Elizy, KOCUREK PERSKI KREMOWO BIAŁY VAN GŁADKI. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE SIRE: CATICA BONUS (CFA), DAME: MALWINA OD ELIZY*PL

Przepiękny mocnej budowy kocurek z ogromnymi policzkami. Ma wspaniałą proporcję ciała, jest krótki na grubych łapkach, ma szeroką klatkę piersiową, przez co wygląda jak pluszowy niedźwiadek.


Kiedy Lazar przyjechał do nas do domu, od razu czuł się jak na swoim miejscu.

Jest to bardzo ufny i otwarty kotek. Wprost uwielbia każdy rodzaj spędzania czasu wspólnie z ludźmi.

Wszystkie persy są kontaktowe i lubią towarzystwo, ale on gdyby tylko mógł, nie schodziłby wcale z kolan. Jest też "gadatliwy". Nie da się obok niego przejsć obojętnie.

Lazar jest ojcem wielu naszych wyjątkowych kociaków, którym przekazał swój cudowny, milutki charakter i urodę. Bacardi Catmadness, KOCUREK PERSKI KREMOWY Z BIAŁYM VAN GŁADKI. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE SIRE: LAZAR OD ELIZY DAME: GINA GOLDEN STAR CATMADNESS

Baki od urodzenia był dobrze zapowiadającym się kotkiem. Żywy charakter, wszędzie było go pełno. 

Teraz, gdy dorasta robi się nieco bardziej dostojny i opanowany, no i jeszcze piękniejszy. Ma wspaniale wyprofilowaną głowę, doskonałe linie szczęki, wielkie okrągłe czoło, maleńkie uszy z długimi frędelkami.

Robi na nas duże wrażenie i nie możemy doczekać się, aż dorośnie.
Zawsze chętny do zabawy, rozpracowuje swoimi coraz to większymi łapkami wszystkie zabawki i to w mgnieniu oka. Piórka sypią się, wata wypada, ozdobne guziki turlają się wokół niego, wtedy jest najlepsza zabawa.
A po niej, kładzie się i odpoczywa jakby nigdy nic :). Jest bardzo uroczy, sprawia nam zawsze wiele radości.
Kotki

Poniżej nasze kotki hodowlane


CHAMPION,Taira Doll Catmadness, KOTKA PERSKA KREMOWO BIAŁY BIKOLOR GŁADKI. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE.
SIRE: CHAMPION, AMADOR OD ELIZY'PL (rodowód),
DAME: CHAMPION, DIANA AISZA'PL (rodowód)

Taira, to córeczka naszej ukochanej pary, Diany i Amadora. Masywna kocica z dużą głową jak kocur i wspaniałym, puszystym i długim futrem. Piękna wystawowa kotka, która zdobyła wiele nagród i doskonałych ocen sędziowskich. Mamusia sławnego Bonusa i wielu innych cudownych kociąt:)

Ma ukończony tytuł Championa i rozpoczety tytuł International Championa, niestety macierzyństwp przerwało wojaże wystawowe.

Uwielbia zabawy laserem lub innymi światełkami oraz wszystko co się błyszczy.
Trochę nieufna wobec obcych, ale, tylko na początku. Wobec  domowników wspaniała kontaktowa i bardzo dużo rozumiejąca koteczka.

Taira bardzo dba o swoją czystość, ciągle się myje i zawsze uważa, gdzie idzie i po czym chodzi, aby przypadkiem nie pobrudzić swoich śnieżnobiałych łapek.Zina Catmadness, KOTKA PERSKA KREMOWO BIAŁY BIKOLOR GŁADKI. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE
SIRE: LAZAR OD ELIZY, DAME: CHAMPION, DIANA AISZA

Zina, to typ kotki która uwielbia wszystkim matkować. Podobnie jak jej mama Diana wspaniale odchowuje swoje mioty, jest bardzo oddana maluszkom i ma ogromną do nich cierpliwoś. Bardzo chętnie zajmuje się też miotami innych kotek.Wszystkich przygarnia i dba o stado.Piękna kotka, doskonała budowa ciała, fantastyczny stop i nosek wysoko między oczami. Jest bardzo podobna do Diany, łagodna i spokojna. Zawsze nad wszystkim czuwa i wszystkiego pilnuje. Nie sposób odmówić jej tego "czegoś" ♡.


Gina Goldes Star Catmadness, KOTKA PERSKAI CALICO CZARNY ARLEKIN PRĘGOWANY. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE
SIRE: CHAMPION, ADAMDOR OD ELIZY(rodowód),
DAME: CHAMPION, HALVA OD ELIZY*PL (rodowód)

Wspaniała kotka po naszej ukochanej Halvie. Wiele odziedziczyła po mamie, przepiękne ogromne oczy, wielkie policzki i bardzo króciutki nosek. Gina zachwyca nas swoim wyglądem i fantastycznym usposobieniem. Zawsze wesoło biega po domu, bawi się z kociętami, czeka tylko, aż coś zacznie szeleścić.


Bardzo wesoła kotka, wieczne dziecko. A do tego pyzowaty wygląd pyszczka sprawia, że każdy zwraca na nią uwagę. Zawsze podbiega, by się pogłaskać. Wszyscy uwielbiamy z nią przebywać.

Gina ma wspaniałe długie futro i bardzo puszysty ogon w trzech kolorach.
Do tego jest dość duża, chyba największa ze wszystkich naszych kotek. Sprawia wrażenie na prawdę dużej kocicy, ale tak na prawdę jest jak mały kociak, który uwialbia zabawę o każdemj porze.

Ginka miała niewiele miotów, ale kiedy już się one trafiają, zawsze są spektakularnie piękne i urocze jak mama.

Pixi Catmadness, KOTKA PERSKA RUDO BIAŁA VAN GŁADKI. Testy: PKD DNA / FelV, FIV - NEGATIVE SIRE: LAZAR OD ELIZY, DAME: GINA GOLDEN STAR CATMADNESS.

Pixi, to nasza ruda córunia po Ginie. Na jej pyszczku nie widać nic więcej jak tylko wielkie, okrągłe i ciemno bursztynowe oczy. 


Malutka Pixi jest bardzo żywiołowa, ciągle gdzieś pędzi. Jest niemożliwie bystra, widzi i słyszy absoltnie wszystko, i to "wszystko" zawsze mocno ją interesuje. Jest przez to niezwykle urocza!
Zdjęcia Pixi pojawią się niebawem
Kontakt

Poniżej nasze dane kontaktowe
Ogólne informacje o dostępnych kotach znajdują się na stronie i są one na bieżąco
aktualizowane. W razie pytań oraz po więcej informacji prosimy zwracać się do nas bezpośrednio.43-100
TYCHY
e-mail: kotyperskie@gmail.com

tel. +48 512 107 541

Możesz nas odwiedzać na FacebookWróć na górę strony